pvp serverler, pvp serverler, pvp serverlar, private serverlar private server 1299 pvp serverler

Sizleri Neler Bekliyor ?
-Foruma Üye Olarak Yeni Arkadaşlıklar Edineceksiniz.
-İnternette Zaman Geçirecek Bir Alanınız Olacak Ve Eğleneceksiniz.
-PvP Server Tutkunuysanız Pvp Serverlerde Yenilikleri Takip Ediceksiniz.
-Yeni Açılan Serverleri Anında Bulacaksınız .
-Gmlik Adaylığı Koyacaksınız.Serverinizi Tanıtacaksınız.
-Pvp Serverler Hakkında Herşey Bu Forumda Olacak.
-ÜYE OLURSANIZ FORUMDAKİ REKLAMLAR GÖZÜKMEZ
Bunlardan Yararlanmak İçin Sizden Tek İsteğimiz Üye Olmanız Yada Giriş Yapmanız.
Pathos' Glove %100 {Beklenen Paylaşım}[Çift El][Attack ve Defense Aura lar Eklendi]<< 14u9uvr

Join the forum, it's quick and easy

pvp serverler, pvp serverler, pvp serverlar, private serverlar private server 1299 pvp serverler

Sizleri Neler Bekliyor ?
-Foruma Üye Olarak Yeni Arkadaşlıklar Edineceksiniz.
-İnternette Zaman Geçirecek Bir Alanınız Olacak Ve Eğleneceksiniz.
-PvP Server Tutkunuysanız Pvp Serverlerde Yenilikleri Takip Ediceksiniz.
-Yeni Açılan Serverleri Anında Bulacaksınız .
-Gmlik Adaylığı Koyacaksınız.Serverinizi Tanıtacaksınız.
-Pvp Serverler Hakkında Herşey Bu Forumda Olacak.
-ÜYE OLURSANIZ FORUMDAKİ REKLAMLAR GÖZÜKMEZ
Bunlardan Yararlanmak İçin Sizden Tek İsteğimiz Üye Olmanız Yada Giriş Yapmanız.
Pathos' Glove %100 {Beklenen Paylaşım}[Çift El][Attack ve Defense Aura lar Eklendi]<< 14u9uvr

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pvp serverler, pvp serverlar ,Pvp Serverler, Pvp Serverlar, Pvp Server Kurulumu, Pvp Server İp Adresleri, Pvp Server Tanıtımları, Pvp Server Hileleri

Forumumuza İşini İyi Yapabilen Moderatörler Alınacaktır...

Pathos' Glove %100 {Beklenen Paylaşım}[Çift El][Attack ve Defense Aura lar Eklendi]<<

GAMEMASTER
    Lupus
    Lupus

Ruh Hali : 13
    Hangi Server : SerseriEmpire
    Leader Point : 112721

Pathos' Glove %100 {Beklenen Paylaşım}[Çift El][Attack ve Defense Aura lar Eklendi]<< Empty Pathos' Glove %100 {Beklenen Paylaşım}[Çift El][Attack ve Defense Aura lar Eklendi]<<

Mesaj tarafından GAMEMASTER Ptsi Tem. 13, 2009 11:31 am

Öncelikle merhaba arkadadaşlar.Forumda çok istenilen birşey olduğunu görünce orckızmage den sonra bu konuda da bişeyler yapıp paylaşmak istedim.Tabiki de bu patch yüzde 100 değil.Çünkü 100 de 100 diyebilmemiz için uskodaki gibi özelliklerde vermesi gerekir.Ama ben client editlediğim için, clientdan yapılabilcek en iyi şekilde yapmaya çalışdım.Paylaştığıma pişman etmiceğinize eminim.Tek isteğim başka yerlerde veya serverınızda patch olarak dağıtırken alıntı yaptığınızı belirtmeniz.Yoksa bunu yapmamın hiç bir anlamı kalmaz.
    Patos renklerini upc lere göre dağıttım aşağı da da görebilirsiniz (:
    ---------------------------------------------
    Kırmızı-Karus Warrior ve Human Barbar

Yeşil _Karus Male ve Human Male
    Mavi _Karus Female ve Human Female
    Pembe_Karus cüce ve kız mage
    ---------------------------------------------
    SSler aşağıda aceleyle çektiğim için kötü duruyor olabilir.Pathos sürekli değişken bir görüntü oyuna girdiğinizde aşağıdaki görüntülerden çok daha iyi olduğunu görceksiniz.Deneyenlerden mutlaka yorumlarını bekliyorum.
    Uskoyla birebirdirler (:
    [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 963x912 and weights 168KB.

Karus normal görünüm;

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1530x864 and weights 256KB.

Human İtemli Görünüm;

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 953x851 and weights 163KB.

Karus İtemli görünüm;

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1489x828 and weights 268KB.

Download linki (: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.](atak ve defans ları değiştirmek için datanın içinde 4 rar var.Üstünde yazılanlara göre çıkartıp kullanırsınız.Ayrıca kız mage i kullananlar içinde pathoslar ı ayarladım o da datada mevcut)
    Yorumlarınız benim için değerli.Şimdiden yorum yazan herkese teşekkürler.
    Emeğe saygı.
    [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Forum Saati Çarş. Mayıs 15, 2024 6:19 pm