pvp serverler, pvp serverler, pvp serverlar, private serverlar private server 1299 pvp serverler

Sizleri Neler Bekliyor ?
-Foruma Üye Olarak Yeni Arkadaşlıklar Edineceksiniz.
-İnternette Zaman Geçirecek Bir Alanınız Olacak Ve Eğleneceksiniz.
-PvP Server Tutkunuysanız Pvp Serverlerde Yenilikleri Takip Ediceksiniz.
-Yeni Açılan Serverleri Anında Bulacaksınız .
-Gmlik Adaylığı Koyacaksınız.Serverinizi Tanıtacaksınız.
-Pvp Serverler Hakkında Herşey Bu Forumda Olacak.
-ÜYE OLURSANIZ FORUMDAKİ REKLAMLAR GÖZÜKMEZ
Bunlardan Yararlanmak İçin Sizden Tek İsteğimiz Üye Olmanız Yada Giriş Yapmanız.
1299'a Dair Hersey Var (Cüce mage),(Orckız mage)(Bifrost patch) daha fazlası içerde 14u9uvr

Join the forum, it's quick and easy

pvp serverler, pvp serverler, pvp serverlar, private serverlar private server 1299 pvp serverler

Sizleri Neler Bekliyor ?
-Foruma Üye Olarak Yeni Arkadaşlıklar Edineceksiniz.
-İnternette Zaman Geçirecek Bir Alanınız Olacak Ve Eğleneceksiniz.
-PvP Server Tutkunuysanız Pvp Serverlerde Yenilikleri Takip Ediceksiniz.
-Yeni Açılan Serverleri Anında Bulacaksınız .
-Gmlik Adaylığı Koyacaksınız.Serverinizi Tanıtacaksınız.
-Pvp Serverler Hakkında Herşey Bu Forumda Olacak.
-ÜYE OLURSANIZ FORUMDAKİ REKLAMLAR GÖZÜKMEZ
Bunlardan Yararlanmak İçin Sizden Tek İsteğimiz Üye Olmanız Yada Giriş Yapmanız.
1299'a Dair Hersey Var (Cüce mage),(Orckız mage)(Bifrost patch) daha fazlası içerde 14u9uvr

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pvp serverler, pvp serverlar ,Pvp Serverler, Pvp Serverlar, Pvp Server Kurulumu, Pvp Server İp Adresleri, Pvp Server Tanıtımları, Pvp Server Hileleri

Forumumuza İşini İyi Yapabilen Moderatörler Alınacaktır...

2 posters

1299'a Dair Hersey Var (Cüce mage),(Orckız mage)(Bifrost patch) daha fazlası içerde

Francesco
    Francesco
    Admin
    Admin

Ruh Hali : 3
    Hangi Server : MANES
    Leader Point : 2147592387

1299'a Dair Hersey Var (Cüce mage),(Orckız mage)(Bifrost patch) daha fazlası içerde Empty 1299'a Dair Hersey Var (Cüce mage),(Orckız mage)(Bifrost patch) daha fazlası içerde

Mesaj tarafından Francesco Paz Kas. 01, 2009 12:26 am

Client içeriğinden biraz bahsetmek gerekirse

Şuana kadar çıkmış ve daha çıkmamış yani benim db de olan itemler

Bu clienti, Myko, Usko, Japko, KoreaKo orjinal clientlerinin birleştirilmesiyle yapılmıştır.

Japko itemleri
    Usko itemler
    KoreaKo itemleri
    Rebirth itemler
    Kırmızı siyah chitinler
    Legend armorlar
    Bahamut
    Valkyrie
    vs ne arasan var

Zoneler
    Bf
    Krowaz
    Darkland sorunsuz (beyazlık yok npcler full)
    Felankor Lairs
    Usko Eslant
    Usko Cz
    Usko Moradon

Scrollerin her çeşidi
    Skiller için eksiksiz patchler
    iconlar vs vs

Myko Skin hayranlar için myko skin yaptım kesinlike sorunsuz çalışmaktadır.
    İsteyen FDskin atabilir herhangi bir sorun çıkmayacağını garanti edebilirim.
    Ayrıca ******** Db v4 Tam uyumlu clint’dir.

Bula bileceğiniz En iyi Client’dir. Garanti veriyorum bir kişi bile beğenmedim diyemeyecek

Sizler için Birkaç Resim koydum Buyurun…

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 241KB.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 245KB.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 286KB.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 283KB.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 294KB.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 300KB.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 309KB.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 265KB.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 259KB.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 269KB.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 275KB.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 233KB.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 288KB.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 268KB.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 247KB.

cLient Linkleri… ( Tamamen Eksiksizdir hiç bir patch atmanıza gerk yoktur. )

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Patchler… ( Size tavsiyem Clienti indirmenizdir çünkü patchler bazen sornu çozemiye biliyor )

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

NOT:
    ârkadaşlar bu paylaşım sadece benim emeğim ile hazırlanmadı forumlardan topladığım patchlerle clientlerle ortaya çıkrtım sonunda güzeL bir cLient yaptım bunuda sizlerle paylaşmak istedim istedimki sizde benmgibi zorla bi cLient indirip sonunda yok şunu eksikmiş keşke indirmeseydim demeiyesiniz ...
    PatchLer aLıntıdır... Yapan Arkadaşların eLLerine saĞLıK...

Yorumsuz gecmeyelim
    JustLikeYou
    Worm
    Worm

Ruh Hali : 17
    Hangi Server : Cyper
    Leader Point : 103110

1299'a Dair Hersey Var (Cüce mage),(Orckız mage)(Bifrost patch) daha fazlası içerde Empty Geri: 1299'a Dair Hersey Var (Cüce mage),(Orckız mage)(Bifrost patch) daha fazlası içerde

Mesaj tarafından JustLikeYou Paz Nis. 11, 2010 10:14 am

qüzel paylasım ty ..........

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 9:01 am