pvp serverler, pvp serverler, pvp serverlar, private serverlar private server 1299 pvp serverler

Sizleri Neler Bekliyor ?
-Foruma Üye Olarak Yeni Arkadaşlıklar Edineceksiniz.
-İnternette Zaman Geçirecek Bir Alanınız Olacak Ve Eğleneceksiniz.
-PvP Server Tutkunuysanız Pvp Serverlerde Yenilikleri Takip Ediceksiniz.
-Yeni Açılan Serverleri Anında Bulacaksınız .
-Gmlik Adaylığı Koyacaksınız.Serverinizi Tanıtacaksınız.
-Pvp Serverler Hakkında Herşey Bu Forumda Olacak.
-ÜYE OLURSANIZ FORUMDAKİ REKLAMLAR GÖZÜKMEZ
Bunlardan Yararlanmak İçin Sizden Tek İsteğimiz Üye Olmanız Yada Giriş Yapmanız.
Private Server Kurulumu Resimli Anlatım ve Tüm Gerekli Dosyalar 14u9uvr

Join the forum, it's quick and easy

pvp serverler, pvp serverler, pvp serverlar, private serverlar private server 1299 pvp serverler

Sizleri Neler Bekliyor ?
-Foruma Üye Olarak Yeni Arkadaşlıklar Edineceksiniz.
-İnternette Zaman Geçirecek Bir Alanınız Olacak Ve Eğleneceksiniz.
-PvP Server Tutkunuysanız Pvp Serverlerde Yenilikleri Takip Ediceksiniz.
-Yeni Açılan Serverleri Anında Bulacaksınız .
-Gmlik Adaylığı Koyacaksınız.Serverinizi Tanıtacaksınız.
-Pvp Serverler Hakkında Herşey Bu Forumda Olacak.
-ÜYE OLURSANIZ FORUMDAKİ REKLAMLAR GÖZÜKMEZ
Bunlardan Yararlanmak İçin Sizden Tek İsteğimiz Üye Olmanız Yada Giriş Yapmanız.
Private Server Kurulumu Resimli Anlatım ve Tüm Gerekli Dosyalar 14u9uvr

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pvp serverler, pvp serverlar ,Pvp Serverler, Pvp Serverlar, Pvp Server Kurulumu, Pvp Server İp Adresleri, Pvp Server Tanıtımları, Pvp Server Hileleri

Forumumuza İşini İyi Yapabilen Moderatörler Alınacaktır...

3 posters

Private Server Kurulumu Resimli Anlatım ve Tüm Gerekli Dosyalar

semoli03
    semoli03
    Lobo
    Lobo

Leader Point : 109926

Private Server Kurulumu Resimli Anlatım ve Tüm Gerekli Dosyalar Empty Private Server Kurulumu Resimli Anlatım ve Tüm Gerekli Dosyalar

Mesaj tarafından semoli03 Cuma Tem. 10, 2009 9:57 pm

Arkadaslar Bi Kişi bikaç soru sormuştu onu size göstermemde fayda var çünkü sizinde işinize yarayacak bilgiler:
    Sorular:
    1.bu server ı kurduğumuzda hangi oyun olcak en eski knight versiyonumu.
    2.Başkasının benim açtığım servera bağlanması için bende statik ip olması şartmı.
    3.Oyuna başlarkan charımızı istediğimiz şekilde sınırsız olarak editleyebiliyomuyuz.
    4.Oyun içersinde olan şeyler kayıt oluyomu yoksa her girişde tekrar editlemekmi gerekiyo.
    5.p3 3ghz ht işlemci ve 512mb ram ile 3-4 kişi oynamamız mümkünmü.
    6.Diğer arkadaşımın benim kurduğum server a bağlanması için benim yaptığım herşeyi yapmasımı gerekiyo yoksa o tek bişeymi kuruyo.

Cevaplar:
    1.Evet En eski knigt'den başlayacak.
    2.Şart değil Hamachi programı ile yapabilirsini o sorunu.
    3.Sınırsız şekilde derken 'stat[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Skill[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Np[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Lvl[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Exp[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Para Editleyebilirsin.Ama İtem Editlemek Kolay Deil.'
    4.Genelde Tek seferde Yapılıyor.
    5.O bilgisayar ile 50 kişi yine oynarsınız [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
    6.Hayır Gerekli deil Dier arkadaşlarında Sadece Client Ve hamachi programı olması yeterlidir...
    Umarım Yardımcı olmuşumdur...
    KONU GÜNCEL!
    İlk Önce Server Dosyalarımızı İndirelim...

SERVER DOSYALARI
    -------------------
    [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
    -------------------
    Resimli Anlatım(SERVER)
    -------------------
    SQL MANAGER
    -------------------
    -------------------
    Resimli Anlatım(SQL)
    CLİENT ELİMDE YOKTUR CLİENTİ FORUMDAN TEMİN EDİNİZ!
    -------------------
    ODBC KURULUMU RESİMLİ ANLATIM
    -------------------
    DB KURULUMU RESİMLİ ANLATIM
    -------------------
    SQL SERVERDEN ÜYELİK YAZMA RESİMLİ ANLATIM
    Evet Arkadaşlar Bunlar Rar olarak Uploadladım Altada tek tek Anlatımları Ekliyecem...
    İll Önce Sql Kurulumu...
    [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Click this bar to view the small image.
    [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Bu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Gerçek boyutta görmek için bu çubuğa tıklayınız. Orjinal resmin boyutu 1024x768 ve boyutu 90KB.
    [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Bu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Gerçek boyutta görmek için bu çubuğa tıklayınız. Orjinal resmin boyutu 1024x768 ve boyutu 116KB.
    [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Bu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Gerçek boyutta görmek için bu çubuğa tıklayınız. Orjinal resmin boyutu 1024x768 ve boyutu 116KB.
    [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Bu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Gerçek boyutta görmek için bu çubuğa tıklayınız. Orjinal resmin boyutu 1024x768 ve boyutu 119KB.
    [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Bu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Gerçek boyutta görmek için bu çubuğa tıklayınız. Orjinal resmin boyutu 1024x768 ve boyutu 158KB.
    [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Bu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Gerçek boyutta görmek için bu çubuğa tıklayınız. Orjinal resmin boyutu 1024x768 ve boyutu 134KB.
    [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Bu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Gerçek boyutta görmek için bu çubuğa tıklayınız. Orjinal resmin boyutu 1024x768 ve boyutu 129KB.
    [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Bu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Gerçek boyutta görmek için bu çubuğa tıklayınız. Orjinal resmin boyutu 1024x768 ve boyutu 126KB.
    ODBC ANLATIM...
    [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Bu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Gerçek boyutta görmek için bu çubuğa tıklayınız. Orjinal resmin boyutu 1024x768 ve boyutu 128KB.
    [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Bu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Gerçek boyutta görmek için bu çubuğa tıklayınız. Orjinal resmin boyutu 1024x768 ve boyutu 100KB.
    [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Bu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Gerçek boyutta görmek için bu çubuğa tıklayınız. Orjinal resmin boyutu 1024x768 ve boyutu 117KB.
    [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Bu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Gerçek boyutta görmek için bu çubuğa tıklayınız. Orjinal resmin boyutu 1024x768 ve boyutu 130KB.
    Bu Server Dosyalarının kurulumu...
    [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Bu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Gerçek boyutta görmek için bu çubuğa tıklayınız. Orjinal resmin boyutu 1024x768 ve boyutu 83KB.
    [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Bu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Gerçek boyutta görmek için bu çubuğa tıklayınız. Orjinal resmin boyutu 1024x768 ve boyutu 109KB.
    [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Bu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Gerçek boyutta görmek için bu çubuğa tıklayınız. Orjinal resmin boyutu 1024x768 ve boyutu 146KB.
    [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Bu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Gerçek boyutta görmek için bu çubuğa tıklayınız. Orjinal resmin boyutu 1024x768 ve boyutu 160KB.
    Bu Db anlatımı...
    [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Bu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Gerçek boyutta görmek için bu çubuğa tıklayınız. Orjinal resmin boyutu 1024x768 ve boyutu 167KB.
    [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Bu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Gerçek boyutta görmek için bu çubuğa tıklayınız. Orjinal resmin boyutu 1024x768 ve boyutu 159KB.
    [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Bu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Gerçek boyutta görmek için bu çubuğa tıklayınız. Orjinal resmin boyutu 1024x768 ve boyutu 156KB.
    Buda Üyelik ALımı için Anlatım...
    [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Bu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Gerçek boyutta görmek için bu çubuğa tıklayınız. Orjinal resmin boyutu 1024x768 ve boyutu 167KB.

Kod:
    [DOWNLOAD]URL=wizgate.nefficient.co.krPA TH=pub/wizgate2/knight/upgrade[ODBC]DSN=KN_online UID=saPWD=PssTABLE=VERSION[CONFIGURATION]DEFAULT_PATH=D:\\KOserver[SERVER_LIST]COUNT=4SERVER_00=127.0.0.1NAME _00=ZeKi
    Kod:
    [ODBC]GAME_DSN=KN_onlineGAME_UID=saG AME_PWD=pss[SERVER]ZONE=1
    Kod:
    [TIMER]YEAR=2006MONTH=11DATE=4HOUR=1W EATHER=1[LOGIN SERVER]IP=127.0.0.1[CASTLE]NATION=1[ZONE_INFO]MY_INFO=1SERVER_COUNT=4SERVER_ 00=1SERVER_IP_00=127.0.0.1SERV ER_01=2SERVER_IP_01=127.0.0.1S ERVER_02=3SERVER_IP_02=127.0.0 .1SERVER_03=4SERVER_IP_03=127. 0.0.1SERVER_NUM=1[BATTLE]WEEK=6START_TIME=20END_TIME=0[AI_SERVER]IP=127.0.0.1[DB_SERVER]IP=127.0.0.1[ODBC]GAME_DSN=KN_onlineGAME_UID=saG AME_PWD=pssGAME_DSN3=KN_online GAME_UID3=saGAME_PWD3=pss[VERSION]VER=1102[SG_INFO]GMY_INFO=1GSERVER_COUNT=1GSERV ER_00=1GSERVER_IP_00=127.0.0.1
    Kod:
    [ODBC]ACCOUNT_DSN=KN_onlineACCOUNT_U ID=saACCOUNT_PWD=pssGAME_DSN=K N_onlineGAME_UID=saGAME_PWD=ps sGAME_DSN2=KN_onlineGAME_UID2= saGAME_PWD2=pssLOG_DSN=KN_onli neLOG_UID=knightLOG_PWD=knight[ZONE_INFO]GROUP_INFO=1ZONE_INFO=0
    Arkadaşlar bide Bütün Gerekli pachleri koyayim isterseniz bunlarıda indirebilirsiniz...
    CLİENT YOK!

Türkçe 1102 Exesi:

Şimdi Bunları Bitirdik Demi Gelelim Biz Pachlere:
    Db deiştirme
    Anlatım:

TBL Editor (Satır Eklemeli):

ALINTI!

Alıntı:
    Gerçek Mesajı Gönderen gokaytopal1 [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

-------İçindekiler---------
    1(Delos Pach 1102
    2)DannyArcher Mükemmel bi db
    3)Birbirinden Harika Tbl ler Çoğu Kendi uploadım
    4)GenocideDb
    5)GoldSheller
    6)Ko Drop Ve npc ekleme programı
    7)KoservInıEdit
    8)Matrixdb
    9)Tbl editor belki lazım olur diyedüşündüm
    10)Ultura shell
    11)Usko Kopanel Süper Bi panel

Rar Şifresi=bygokay
    emgeomap
    Kekurikekukaka
    Kekurikekukaka

Ruh Hali : 18
    Hangi Server : xigenon
    Leader Point : 106156

Private Server Kurulumu Resimli Anlatım ve Tüm Gerekli Dosyalar Empty Geri: Private Server Kurulumu Resimli Anlatım ve Tüm Gerekli Dosyalar

Mesaj tarafından emgeomap C.tesi Ocak 09, 2010 4:43 pm

Haci Allah razi olsunda 3-4-5 resimi detayli shekilde anlatirmisin db-i nerden buluyoruz ben yapiyorumda orda takildim kaldim.O gerekli dosyayi ona nerden vericez (db-i) indirmemizmi lazim?
    hurray123
    Lobo
    Lobo

Ruh Hali : 5
    Hangi Server : Her Türlü Pvp Server
    Leader Point : 106625

Private Server Kurulumu Resimli Anlatım ve Tüm Gerekli Dosyalar Empty Geri: Private Server Kurulumu Resimli Anlatım ve Tüm Gerekli Dosyalar

Mesaj tarafından hurray123 Cuma Ocak 22, 2010 4:03 pm

çok saol eksiklerim vardı tamamlıcam...
    hurray123
    Lobo
    Lobo

Ruh Hali : 5
    Hangi Server : Her Türlü Pvp Server
    Leader Point : 106625

Mesaj tarafından hurray123 Cuma Ocak 22, 2010 4:05 pm

SQLEVAL kurulumunuda gösterseydin çok mutlu olurdum onu zor buluyorum keşke onuda gösterseydin ama bildiğin başka bi site varsa yaz Lütfen...

Forum Saati Çarş. Mayıs 15, 2024 4:26 pm