pvp serverler, pvp serverler, pvp serverlar, private serverlar private server 1299 pvp serverler

Sizleri Neler Bekliyor ?
-Foruma Üye Olarak Yeni Arkadaşlıklar Edineceksiniz.
-İnternette Zaman Geçirecek Bir Alanınız Olacak Ve Eğleneceksiniz.
-PvP Server Tutkunuysanız Pvp Serverlerde Yenilikleri Takip Ediceksiniz.
-Yeni Açılan Serverleri Anında Bulacaksınız .
-Gmlik Adaylığı Koyacaksınız.Serverinizi Tanıtacaksınız.
-Pvp Serverler Hakkında Herşey Bu Forumda Olacak.
-ÜYE OLURSANIZ FORUMDAKİ REKLAMLAR GÖZÜKMEZ
Bunlardan Yararlanmak İçin Sizden Tek İsteğimiz Üye Olmanız Yada Giriş Yapmanız.
Empire: Total War [DEMO] 14u9uvr

Join the forum, it's quick and easy

pvp serverler, pvp serverler, pvp serverlar, private serverlar private server 1299 pvp serverler

Sizleri Neler Bekliyor ?
-Foruma Üye Olarak Yeni Arkadaşlıklar Edineceksiniz.
-İnternette Zaman Geçirecek Bir Alanınız Olacak Ve Eğleneceksiniz.
-PvP Server Tutkunuysanız Pvp Serverlerde Yenilikleri Takip Ediceksiniz.
-Yeni Açılan Serverleri Anında Bulacaksınız .
-Gmlik Adaylığı Koyacaksınız.Serverinizi Tanıtacaksınız.
-Pvp Serverler Hakkında Herşey Bu Forumda Olacak.
-ÜYE OLURSANIZ FORUMDAKİ REKLAMLAR GÖZÜKMEZ
Bunlardan Yararlanmak İçin Sizden Tek İsteğimiz Üye Olmanız Yada Giriş Yapmanız.
Empire: Total War [DEMO] 14u9uvr

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pvp serverler, pvp serverlar ,Pvp Serverler, Pvp Serverlar, Pvp Server Kurulumu, Pvp Server İp Adresleri, Pvp Server Tanıtımları, Pvp Server Hileleri

Forumumuza İşini İyi Yapabilen Moderatörler Alınacaktır...

Empire: Total War [DEMO]

L1ve4qiLL
    L1ve4qiLL
    Lupus
    Lupus

Ruh Hali : 1
    Hangi Server : TurkeyKo
    Leader Point : 113671

Empire: Total War [DEMO] Empty Empire: Total War [DEMO]

Mesaj tarafından L1ve4qiLL Çarş. Tem. 08, 2009 3:19 pm

Empire: Total War [DEMO] I1
    Total War serileri ile geçmişimiz 1999 yılına dayanır, yaklaşık on senedir bizle beraber olan Total War serilerinin yeri her zaman farklı olmuştur. Örnek bir diyalog:

Karagöz: Strateji oyunlarından hangisini seversin?
    Hacıvat: Age of Empires, Hearts of Iron, Sins of a Solar Empire, Dawn of War vb…
    Karagöz: Peki Total War oynamıyor musun? Büyük eksiklik.
    Hacıvat: Total War serileri mi? Şaka yapıyorsun bence. Total War serilerini strateji gibi kısıtlı bir başlık altında sayamazdım. Total War oyuncular için bir yaşam felsefesidir…
    Karagöz: Şaka yapmıyorum, şaplak atıyorum. Al sana…

Yukarıda geçen konuşmanın gerçek hayatta yaşanılması olasıdır. Strateji oyuncusuyum diyen biri, bir çok oyunu oynayabilir. Fakat Total War oyuncusu için sadece Total War vardır, boş zamanlarında tarih ve politika yapar. Total War oyunlarını ve kitlesini farklı kılanda budur. Devlet yönetimi, ticaret, politika ve savaşların kıvamı daimi yerindedir. Ne çok ince ayrıntı ne de üstün körü yapılan bir sistematiği Total War serilerinde göremezsiniz.

Medieval II: Kingdoms'un çıkmasına az bir süre kalmışken Empire: Total War'un yeni oyun olacağı duyrulmuştu. O sıralar "Empire: Total War diğer oyunlardan farklı olacak" diyordum. Çünkü farklı bir Creative Assembly stüdyosu tarafından yapılıyordu. Londra – Horsham stüdyoları genç beyinlerden ve eskiden Total War forumlarında modifikasyon yapan kişilerden oluşuyor. Kısacası biriken Total War tecrübesi üzerine bir zamanlar oyuncu olan kişilerin yeni düşünceleri de ekleniyor. Bu birliktelik sonucunda Empire: Total War gibi bir diğer dijital sanat eserine kavuşuyoruz…

Empire: Total War [DEMO] I2

Demo

Demo oldukça geç geldi, Steam destekli oluşu ve işlerin yeni kişilere bırakılması da bu duruma ayrı bir neden. Yeni stüdyo, yeni çalışanlar, yeni görevliler ve yeni bir oyun sektörü politikası… Demo çıktığına göre bu konu üzerinde çok durmuyorum. Demo'yu Steam üzerinden indirebilirsiniz. Genel olarak Total War oyuncuları Steam'i bilmez. "Steam nedir?" sorusuna cevap olarak buraya bakabilirsiniz (Steam benim! - Emre Acar). Steam'i bir an evvel öğrenmeye bakın çünkü Empire: Total War, Steam olmadan çalışmıyor.

Download:

http://store.steampowered.com/app/10620/

Forum Saati C.tesi Eyl. 28, 2024 6:51 pm